27.2.2018

Když vám k parkování nevyhovuje přístřešek a chcete mít auto pod střechou tak, aby k němu nikdo nemohl, je řešením plechová garáž. Můžete pořídit i s omezeným rozpočtem.

29.11.2017

Při slově garáž si většina lidí představí jednoduchý kvádr, do kterého prostě uschováte svůj vůz. Skutečnost je ale taková, že garáž může být esteticky velmi zajímavým objektem, který vám rozhodně neudělá ostudu. Stačí jenom přemýšlet o tom, jaká garáž by se vám nejlépe hodila a podle toho vybírat.

12.10.2017

Přijdete ke krásné garáži, která bělostně svítí. Vypadá opravdu skvěle. Obdivujete ji. Na první pohled vás vůbec nenapadne, že to není zděná betonová garáž. Jste skálopevně přesvědčeni, že je. Ať už je zděná, stavěná svépomocí, nebo hotová a dodaná jako jeden kus. Pak vás ale čeká překvapení. Tahle garáž je plechová.

23.9.2017

Plechové garáže z minulosti u nás nemají příliš dobrou pověst. Většina lidí si při těchto slovech totiž vybavuje nějakou nevzhlednou plechovou a místy prorezlou krabici. Přitom něco podobného dnes už vůbec neodpovídá realitě. Nyní jsou k dostání skutečně krásné plechové garáže, a to myslíme naprosto vážně a bez nadsázky.

7.9.2017

„Vypadá to jako maringotka na stavbě,“ řeknete si možná, když si představíte obyčejnou plechovou garáž z dávných dob. Děláte ale obrovskou chybu. Vývoj pokračuje, a to co platilo v dávných letech, dnes neplatí. Jestliže kdysi byla plechová garáž ošklivou boudou, dnes už je všechno jinak.

16.8.2017

Pergola je nejen ozdobným prvkem zahrad, kaváren či restaurací, ale plní i funkci stínění a zastřešení.

8.8.2017

Skladovací prostory jsou velmi užitečným prvkem na každé zahradě. Mohou mít podobu malé skříně, ale i mnohem většího zahradního domku.

2.8.2017

Chybí vám u domu sklep, garáž či kůlna? Můžete ji jednoduše nahradit zahradním domkem.

25.7.2017

Dokončili jste si přípravné práce pro bazén nebo ho máte už zapuštěný v zemi? Je nejvyšší čas se také poohlédnout po vhodném příslušenství k bazénu, ale i po čistících prostředcích. Rovněž byste měli uvažovat o kvalitním zastřešení, které vám prodlouží koupací sezonu.

19.7.2017

Pro uskladnění zahradního nábytku, sekačky na trávu či zahradního náčiní je ideální zahradní domek.

13.7.2017

Klasickou zahradní chatku či domek na nářadí si umí představit každý. Co však dělat, když nechcete na zahradu klasický model, ale hledáte něco zajímavého?

6.7.2017


Když se řekne vodní zahradní plocha, většina lidí si hned představí bazén. Hlavně nadzemní typy ale narušují celkovou estetickou strukturu zahrady a vypadají většinou nepatřičně. Do tohoto prostředí daleko lépe zapadá přírodně vyhlížející jezírko.

29.6.2017


Je součástí vaší zahrady živý plot? Aby vám nepřerostl přes hlavu, je potřeba o něj pečovat. Není potřeba volat profesionálního zahradníka. S plotovými nůžkami péči o něj zvládnete sami.

22.6.2017


Máte v plánu výstavbu výrobní haly, obrovské prodejny nebo třeba autosalonu? Specialisté na montované haly vám poskytnou vysoce efektivní řešení za přiměřenou cenu.

21.6.2017


Zušlechťování zahrady je rozhodně bohulibá činnost, ovšem pouze holýma rukama se to provádět nedá. Nástroje je samozřejmě potřeba po použití někam uklidit a když není po ruce garáž nebo je již přeplněná, musí se použít jiný druh úložného prostoru.

20.6.2017

Dříve si lidé kolem zahrady stavěli plot, aby jim neutekl pasoucí se dobytek. Dnes nás chrání před nevítanými návštěvníky.

19.6.2017

Údržba zahrady není jednoduchý ani levný koníček. Hlavně v letních měsících, kdy mívají rostliny zvýšenou potřebu vody, se člověk může přetrhnout.

16.6.2017

Zahrada, to není pouze válení se u bazénu, ale také spousta tvrdé dřiny. Trávník se sám neostříhá, plot je také potřeba občas přetřít a ani ten bazén nemá samočistící schopnosti. A k tomu je potřeba mít vhodné nářadí a prostor pro jeho uskladnění.

15.6.2017

Kvůli velkým zastřešeným prostorům není dnes potřeba zdlouhavě stavět velké budovy. V současnosti to jde i jinak.

14.6.2017

Na zahradách se běžně nevyskytují pouze obligátní skleníky, ale i stejně užitečné domky na nářadí.

13.6.2017

Líbila by se vám oáza plná zeleně, s pergolou, zahradním domkem a bazénem? Každý z nás má jiné požadavky a proto je potřeba v každém případě zahradu pečlivě plánovat.

12.6.2017

S novou zahradní sezónou je často myslet i na nové zahradní vybavení.

23.5.2017

Zahradní domky jsou v zahradách vidět stále častěji. Mají skvělé vlastnosti, široké využití a při správném výběru mohou zahradu i zdobit. Zahradní domek s omítkou se bude vyjímat mezi květinovými záhony nebo osázený zelenými pnoucími rostlinami.

22.5.2017

Uskladnění zahradního nářadí bývá mnohdy problém, zvlášť když chybí garáž.

19.5.2017

Možná jste právě dokončili rodinný dům, nebo chcete zvelebovat jeho okolí. Chybí vám místečko, kde byste se mohli sejít s rodinnou či přáteli a užívat si čerstvý vzduch a pohodu. Rozhodnete se vybudovat si venkovní posezení. Jako optimální řešení se nabízí hliníková pergola.

18.5.2017

Abyste si pořídili zahradní domek přímo na míru, musíte vědět, jak často ho budete využívat. Je to důležité i v případě, kdy do něj chcete přivést vodu. To platí pro domek, který poslouží jako dílna nebo pro přesazování rostlin, atd.

Uchránit svůj vůz před rozmary počasí a zlodějíčky nemůžete, když budete parkovat na ulici. Chce to kvalitní garáž.

16.5.2017

Plachtové haly jsou nepostradatelným pomocníkem především pro farmáře, chovatele zvířat majitele nákladních aut.

15.5.2017

Vytápění dřívím se zase dostává do módy. Jedná se o levné ekologické topivo. Občas je ale problém ho nasekat.

12.5.2017

Ani prostorný dům neumí pojmout všechno potřebné nářadí. Proto je zahradní domek velmi žádané řešení, do kterého můžete leccos uschovat a větší modely slouží jako rekreační chatky či domky pro hosty.

11.5.2017

Zahradní domek je nepostradatelný pomocník. Nejenže v něm můžete uskladnit veškeré nářadí a zahradní nábytek, ale také může sloužit pro přespání či pokoj pro hosty.

10.5.2017

U většiny rodinných domů najdete garáž. V současnosti se ale nemusí jednat pouze o cihlové domky, ale i o konstrukce z plechu.

9.5.2017

Montované haly jsou hlavně v průmyslovém sektoru velice populární nejen pro svou nízkou cenu, ale i pro jednoduchou a rychlou montáž.

5.5.2017

Plot slouží hlavně k vytyčení hranic pozemku a chrání nás před nevítanými návštěvami. Může ale poskytovat daleko více.

4.5.2017

Máte na zahradě celou řadu nářadí, které nevyužíváte, ale současně máte nedostatek místa, kam je uložit. Investovat můžete do zahradního domku.
Na zahradním domku nešetřete

3.5.2017

Na každé zahradě je potřeba mít místo, kam budete ukládat nářadí, hadice, konve a další důležité věci. Zapomeňte na ztrouchnivělou kůlnu a vyberte si krásný zahradní domek.

2.5.2017

Starat se i o malou zahrádku nemusí být se špatnými nástroji žádný med. Kvalitní náčiní by mělo být to první, co by si měl obstarat každý zahrádkář do svého zahradního domku.

28.4.2017

Pokud potřebujete skladovat zboží či materiál, nemusíte si pronajímat drahé skladiště. Montovaná hala vám umožní pořídit si skladovací prostory velmi rychle a především levně.

27.4.2017

I zahradní domek jako účelová stavba může být atraktivní a zároveň užitečný prvek vaší zahrady. Čím máte menší pozemek, tím pečlivěji zvažujte jeho nákup.

26.4.2017

Máte také pocit, že máte v zahradě až moc věcí, které potřebujete pro chod domácnosti a nemáte je kam dát? Efektivním řešením je zahradní domek.

24.4.2017

Po velkokapacitních prostorách byla vždy velká poptávka, ale až dnes je možné ji uspokojit.

21.4.2017

Moderní montované haly se hodí nejen na výrobní a skladovací prostory. Jednoduše je můžete použít také jako stáje, jízdárny, hangár pro letadlo, loď či karavany.

20.4.2017

Výrobna nebo skladiště nemusí být umístěny pouze v cihlových či betonových budovách, montované haly dokáží poskytnout totéž, ovšem za nižší cenu.

18.4.2017

Sháníte výrobní či prodejní halu nebo velkou garáž pro zemědělské stroje? Pak se zaměřte na ocelové montované haly, které jsou cenově velmi přijatelné.

14.4.2017

Haly s velkou prostorovou kapacitou nejsou pouze záležitostí zděných staveb, může se jednat i o montované konstrukce, které jsou stejně užitečné.

13.4.2017

Prostory pro výrobu nebo skladování nemusí být situovány pouze do cihlových budov, dají se využít i alternativy v podobě plechových hal.

12.4.2017

Velkokapacitní prostory se dnes dají sehnat poměrně snadno a levně. Není potřeba se vázat pouze na již stojící budovy, stejného efektu docílíte i s montovanými halami.

11.4.2017

Zahradní domek je nepostradatelnou součástí zahrady. Vylepší prostředí zahrady a poskytne úložný prostor.

10.4.2017

Vrata jsou nepostradatelnou součástí montované haly a jejich návrh musí vycházet z konkrétních podmínek.

6.4.2017

Máte rádi adrenalin a rádi vyhazujete peníze? Pokud ano, parkujte dlouhodobě na nechráněném parkovišti. Ostatní by měli popřemýšlet nad koupí garáže.

5.4.2017

Dřevo patří do zahrady v jakékoliv podobě. Můžete jej použít na terasy, pergoly i plechové zahradní domky...

4.4.2017

Těšíte se na posezení na zahradě? Zahradní domek nemusíte využívat jen na skladování nářadí.

 3.4.2017

Zamezit poškození nebo zcizení auta se sice na sto procent nedá, ale můžete to kroupám či případným zlodějům trochu ztížit, a to pomocí zastřešeného stání nebo rovnou garáže.

Toužíte po možnosti o víkendu odjet z ruchu města do přírody? Pokud chcete koupit zahradní domek nebo chatu, je to skvělá investice.

Zahrada, to je koníček, který mnohdy vyžaduje pevné nervy i svaly. Hlavně zahrady větších rozměrů potřebují neustálou údržbu a péči, která se bez vhodného nářadí zajistit nedá.

Potřebujete rozsáhlé zastřešené prostory a nechce se vám příliš utrácet? Nechte si takovéto zastřešení nechat smontovat. Opravdu to dnes jde.

 

Jaro je ideálním obdobím na úklid. Je nejvyšší čas projít kumbál, garáž i sklep a vytřídit všechny nepotřebné věci.

Řešíte nedostatek skladovacích prostor a pronájem skladů je pro vás drahý? Můžete si pořídit montovanou halu.

Stavba domu je časově i finančně náročná. Rozhodně se nehodí za to ji podcenit. Mnoho investorů využívá léto a podzim pro dodělání hrubé stavby domu.

Novostavba vyžaduje široké spektrum výkopových prací. Kromě kopání základů či terénních úprav je potřeba připravit drážky pro inženýrské sítě.

Všechny kovové prvky v zahradě potřebují čas od času náležitou péči. Platí to jak pro malé předměty, tak pro zahradní domky či pergoly.

Zahrada nabízí mnoho možností využití. Pro odkládání zahradní techniky a nářadí se vám bude hodit zahradní domek. Podle čeho jej vybrat?

Terénní úpravy jsou stejně důležité, jako samotná stavba domu.

Motorová kosa neboli křovinořez nám usnadní práci, když je potřeba vysekat vysokou trávu, kopřivy a špatně přístupná místa.

Uvažujete o pořízení plechové garáže kvůli velice nízkým nákladům, mobilitě a dalším praktickým vlastnostem, ale odrazuje vás její vzhled? Řešením jsou montované garáže s omítkou.

Uvažujete o garáži? Nemusíte vynakládat velké prostředky, ani rozšiřovat dům. Plechové garáže jsou rychlé a samostatné řešení.

Zahradní domky nabízí všestranné využití. Aby v zahradě skvěle zapadly, nechte je obrůst zelení.

Máte také pocit, že jsou váš dům i zahrada zavaleny věcmi? Jste typ, který nic nevyhodí nebo naopak máte velkou domácnost a všechny věci prostě k životu potřebujete? Přinášíme pár tipů, jak efektivně využít volné místo v zahradě.

 Hromadí se vám na zahradě pracovní nářadí a vy v něm ztrácíte přehled? Pak je nejvyšší čas pořídit nářaďový zahradní domek. Poradíme vám, jak si vybrat a jak postavit základy.

zahradní domek

 

Víte pro které zahradní stavby je potřeba mít stavební povolení a kdy stačí jen ohlášení stavby? Stavební povolení je potřeba u větších staveb a u rekonstrukce bytu, pokud zasahujete do nosných stěn.

bazén na klíč

Stavba zapuštěného zahradního bazénu není nijak jednoduchá. Pokud si na to netroufáte, je možné nechat si realizovat bazény na klíč.

 

Potřebujete novou garáž, ale zděná klasika pro vás není zrovna to nejschůdnější řešení? Plechové garáže vám mohou ušetřit mnoho starostí.

zahradní doemk

Zahradní domky z různých materiálů a v různých provedeních zdobí nejednu zahradu. Zahradní domky jsou velmi praktickým a přehledným řešením pro uskladnění nejrůznějších věcí. Zájmu o zahradní domky si všimli také výrobci a tak můžete vybírat z bohatého sortimentu.

montovaná hala

Chcete si postavit autosalon, výrobnu, velkou prodejnu nebo sportovní halu? Vyřešit můžete stavbu pomocí plechových halových systémů. Získáte kvalitní a levné řešení pro vaše podnikání. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám dodají kompletní halové systémy včetně dopravy a montáže na místo určení.

Koupací káď

I když je venku sníh a zima, můžete si dopřát relax v horké vodě i tak. Zapomeňte chvíli na to, že je zima a pořiďte si venkovní vířivku. Kvalitní vířivka odolá i minusovým teplotám. Teplota vody se bude držet okolo 40 stupňů C.

 

Toužíte po vzdušném místě na zahradě, kam se můžete uchýlit odpoledne s knihou nebo grilovat s přáteli? Vhodnou volbou bude zahradní altán.

Podlaha v garáži je zatěžovaná vodou, solí ze silnic, váhou parkovaného vozu. Dříve se do garáže dávala pouze betonová podlaha. Dnes se nabízí celá řada materiálů - dlažba, nátěry či epoxidová pryskyřice, betonový zahušťovač, apod.

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.