Koupací káď

I když je venku sníh a zima, můžete si dopřát relax v horké vodě i tak. Zapomeňte chvíli na to, že je zima a pořiďte si venkovní vířivku. Kvalitní vířivka odolá i minusovým teplotám. Teplota vody se bude držet okolo 40 stupňů C.


Venkovní vířivka nabízí hned několik výhod

Nepořádek z vířivky nebudete mít roznesen po celém domě. Vířivku stačí ochránit vhodným zastřešením, nenapadají nám tak do ní nechtěné nečistoty. Další výhodou je pobyt na čerstvém vzduchu.


Venkovní vířivka je dokonalé místo pro relax. Zbavíte se stresu, chmurné nálady. Ideální je vířivku využívat alespoň třikrát týdně. Ideální je pro osoby s psychicky nebo fyzicky náročnou prací. Pravidelnou návštěvou vířivky zlepšíme krevní oběh, uvolníme ztuhlé šlachy a klouby, zbavíme se bolestí zad.


Kdy zazimovat vířivku

Vířivku nemusíte zazimovávat, pokud ji nemáte na chatě, kam jezdíte jen od jara do podzimu. Rozhodně nevypouštějte vodu, upravte chemickou rovnováhu, stáhněte teplotu a snižte filtrační cyklus na hodinu. V případě, že máte mobilní vířivku, vypusťte ji, umyjte, nechte oschnout a uskladněte v čistém a suchém prostoru.


Chcete-li si užívat koupání ve vířivce i v zimě, můžete si pořídit také vířivý bazén, který má menší rozměry, vleze se i do interiéru.


Pořiďte si zastřešení

Budete se tak moci koupat i ve větší zimě a užívat si radost z vířivky. Zastřešení vířivky je možné řešit hliníkovým altánem, pergolou nebo posuvným zastřešením, podobně jako u bazénu. Zastřešení vířivky může mít velmi elegantní vzhled, vybrat si můžete barvu konstrukce i druh zastřešení, případně jeho odstín. Díky zastřešení vám nebude vadit ani sníh a mráz. Nevadí ani atypické rozměry vířivky, je možné si nechat připravit zastřešení na míru.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.