montovaná hala

Chcete si postavit autosalon, výrobnu, velkou prodejnu nebo sportovní halu? Vyřešit můžete stavbu pomocí plechových halových systémů. Získáte kvalitní a levné řešení pro vaše podnikání. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám dodají kompletní halové systémy včetně dopravy a montáže na místo určení.


Jak využít montované haly?

Administrativní budova či prodejna

Jednou z možností je vybudování administrativní budovy nebo prodejny. Řešením může nabídnout jak zateplená varianta, tak i montovaná hala bez izolace. Může vypadat velmi elegantně, moderně a velmi reprezentativně. Montované halové systémy lze přizpůsobit vašim požadavkům co se týče velikosti, vzhledu i barvy fasády. I s montovanou halou můžete upoutat pozornost.


Prodejna může být jedno i více podlažní. Lze z ní vybudovat například autosalon či jiný showroom. 


Výrobní a průmyslová hala

Montované haly pro výrobní a průmyslové haly nabízí maximální využití vnitřního prostranství. Ocelová konstrukce je ekonomickým řešením. Výhodou je rychlá montáž. Lze je využít také jako ustájení pro zvířata, ukrytí sena a zemědělské techniky.


Sportovní haly

Zateplená montovaná hala může dokonale posloužit jako fit centrum, tenisové kurty, multifunkční centrum, wellness, bazén i stadion. Stačí si jen vybrat požadovanou velikost.


Plechové montované haly lze jednoduše montovat i demontovat. Využít je také můžete pro parkování většího počtu aut a další. Možnosti využití jsou takřka neomezené. Chcete-li zvětšit prostor své firmy nebo rozšířit své podnikání, jsou montované halové systémy skvělou volbou. Oproti zděné stavbě je montovaná hala realizovaná velmi rychle. Rovněž jde o finančně méně nákladné řešení. Nepotřebujete žádné dodatečné investice. Haly mohou být obloukové nebo se skosenou i rovnou střechou. Dejte si záležet na výběru haly, vybírejte si ověřené dodavatele.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.