zahradní doemk

Zahradní domky z různých materiálů a v různých provedeních zdobí nejednu zahradu. Zahradní domky jsou velmi praktickým a přehledným řešením pro uskladnění nejrůznějších věcí. Zájmu o zahradní domky si všimli také výrobci a tak můžete vybírat z bohatého sortimentu.


Který zahradní domek je nejlepší volbou?

Jednoznačnou odpověď na tuto otázku nedostanete. Každý čeká od zahradního domku jiné funkce. Zatímco někdo hledá výhradně úložný prostor, jiný zase chce zahradní domek jako místo pro posezení a občasné přespání. Toto umožní především dřevěné zahradní domky s dostatečnou plochou a s okny. U dřevěných domků je možné vybírat si různé typy a umístění oken i dveří, dle svých potřeb. Domky ze dřeva je potřeba pravidelně natírat impregnačním nátěrem s fungicidy, které zabrání vzniku plísní a hub. Plechové zahradní domky slouží převážně pouze jako sklady nebo malé dílny a úschovny nářadí.


Jak velký domek zvolit?

Záleží na tom, co od svého zahradního domku požadujete. Pokud chcete domek využít jako uskladňovací prostor na sekačku nebo zahradní nábytek, stačí vám jen menší domek s plochou do 5 m2. Nejoblíbenější jsou zahradní domky o velikosti 10 - 15 m2. Zde už uskladníte větší množství věcí. Domky pro obývání návštěv by měly mít 15 a více metrů čtverečních.


Vyhněte se extra levným nabídkám

Při výběru zahradního domku sledujte několik parametrů. Záleží na kvalitě použitých materiálů, délce záruky a také zda je výška domku dostatečná. Levné domky z asijských zemí neodpovídají parametrům středoevropské výšky osob. Ačkoliv při nákupu ušetříte, po čase zjistíte, jak diskomfortní toto levné řešení je. Kvalitní prodejce vám s výběrem poradí. Zahradní domek je dodáván jako stavebnice, kterou zvládnete smontovat bez těžké techniky.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.