Potřebujete novou garáž, ale zděná klasika pro vás není zrovna to nejschůdnější řešení? Plechové garáže vám mohou ušetřit mnoho starostí.


Co je základní myšlenkou montované garáže? Nabídnou zákazníkovi jednoduchou a účelnou stavbu, která vyroste doslova před očima. Stavět můžete prakticky okamžitě, aniž byste se museli lopotit s kopáním základů.


Plechovou garáž lze postavit za pár hodin. Stavba nevyžaduje kopání základů, pouze je třeba připravit betonové patky. Montovanou plechovou garáž můžete postavit na jakémkoliv rovném povrchu - na štěrku, zámkové dlažbě, betonu či asfaltu.


I plechová garáž může vypadat hezky

Rozhodně si není pod slovem plechová garáž nutné představit škaredou plechovou boudu. Naopak můžete získat originální a zajímavou garáž, která se bude hodit k novostavbě i staré zástavbě. Můžete si vybrat plechové garáže s plochou střechou nebo sedlovou či vysoké plechové garáže.


Pokud jste kutil a nemáte dílnu, můžete si pořídit dvojitou garáž, která není rozdělená prostřední zdí a má jen jedny vrata. Do garáže tak uložíte vše, co se vám jinde nevešlo. Jednou z největších výhod plechové garáže je nízká pořizovací cena.


Výhody plechové garáže:

  • rychlá montáž
  • snadná manipulace
  • nízká pořizovací cena
  • bez stavebního povolení
  • dlouhá životnost
  • možnost kdykoliv umístit jinam


Montáž plechové garáže zvládnete ve dvou lidech bez složitých strojů a nářadí. Návod vám přinášíme i zde. Rovněž vás potěší mnoho možností využití například jako dílna, sklad, domek na nářadí nebo místo pro parkování motorky, kola či karavanu.


Montované nemusí být jen garáže, ale také pergoly, zahradní domky, přístřešky i zimní zahrady. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost .

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.