plechový zahradní domek

Máte také pocit, že jsou váš dům i zahrada zavaleny věcmi? Jste typ, který nic nevyhodí nebo naopak máte velkou domácnost a všechny věci prostě k životu potřebujete? Přinášíme pár tipů, jak efektivně využít volné místo v zahradě.

 

Plechová garáž

Pro zaparkování vozu si pořiďte mobilní garáž, nejlépe plechovou. Plechová garáž s omítkou bude vypadat velmi hezky, nemusíte se obávat nevzhledné plechové boudy. Můžete v ní zaparkovat vůz, případně si z ní udělat dílnu ve které budete mít všechno nářadí či poslouží jako příruční sklad.


Panuje-li i ve vaší garáži chaos, pak není nic jednoduššího, než využít různé závěsné a úložné boxy a systémy. V regálech budete mít vše přehledně uloženo, pomocí háků a polic uložíte na stěnu nepoužívané nářadí, hadice, ale i sekačku na trávu či jízdní kola.

 

Zahradní domek

Dřevěnou stavbu si můžete postavit svépomocí nebo koupit jako hotové řešení. Zahradní domek lze pořídit dřevěný nebo z plechu. Vybírat můžete z mnoha velikostí a typů, snadno si jej přizpůsobíte velikosti zahrady i potřebnému místu. Chcete-li čistě nářaďový zahradní domek, stačí vám okolo 5 m2. Domek musí mít vhodnou izolaci, nesmí do něj zatékat. Zahradní domek musí mít stabilní konstrukci, která odolá i silným poryvům větru. Pro zahradní domek nemusíte dělat základovou desku, můžete jej postavit na jakýkoliv rovný terén.

 

Kompostér

Zcela jistě během roku na zahradě vyprodukujete velké množství biologického odpadu. Nemusíte jej vyvážet na skládku. Řešením může být kompostér, který umístíte na zahradě nebo do připraveného zahradního domku či přístřešku. Můžete do něj vyhazovat posekanou trávu, drobné větvičky, odumřelé rostliny, ale i zbytky z kuchyně. Kompostér není náročný na prostor a během jednoho roku získáte kvalitní kompost, díky kterému dodáte půdě potřebné živiny.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.