Uvažujete o garáži? Nemusíte vynakládat velké prostředky, ani rozšiřovat dům. Plechové garáže jsou rychlé a samostatné řešení.


Garáž snadno a rychle

Za pomoci montované plechové garáže můžete svůj vůz parkovat jen za několik málo hodin. Stačí garáž usadit na čtyři betonové patky a podle návodu složit. I tato plechová garáž by měla splňovat estetické nároky. Její vzhled můžeme změnit omítkou, barevným nátěrem a také vhodnými garážovými vraty.


Moderní garážová vrata

I plechová garáž může mít moderní vrata na dálkové ovládání, která jsou poháněna motorkem. Mimo jiné tím zvýšíte její bezpečnost. Garážová vrata se dělí na rolovací, navíjecí sekční, výklopná, posuvná do stran, křídlová vrata. Každý typ dveří má svá pro a proti. Do plechové garáže se hodí výklopná vrata. Mimo jiné zvětší úložný prostor garáže o několik cm.


Výhody moderních garážových vrat

Moderní garážová vrata nabízí léty prověřenou trvanlivost, jsou spolehlivé, pevné, odolné, nabídnou pěkný design, čímž změní vzhled garáže. Díky správné izolaci se do garáže nedostane vlhkost a průvan. Garáž je více odolná vůči dešti, sněhu a dalším povětrnostním vlivům. Manipulace s vraty je velmi snadná a hlavně bezpečná i pro děti.


Nebojte se zimy

Garážová vrata se nabízejí ve dvou provedeních - tepelně izolovaná, která se hodí pro garáže, které jsou součástí objektů a nezateplená, která se hodí pro samostatně stojící levné plechové garáže. Jako izolační výplň se pak používá polystyrén či polyuretan. Vybrat si můžete mechanické otevírání, motorový pohon s ručním ovládáním, manuálním i dálkovým ovládáním. Elektricky ovládaná vrata mají tichý chod. Díky vratům garáž ustojí zimu, ale i případný atak zlodějů. Vrata umožní snadný vjezd do garáže i méně zkušeným řidičům.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.