Uvažujete o pořízení plechové garáže kvůli velice nízkým nákladům, mobilitě a dalším praktickým vlastnostem, ale odrazuje vás její vzhled? Řešením jsou montované garáže s omítkou.


Tyto garáže jsou složeny z plechové konstrukce, ale navenek působí jako zděné. Vybrat si můžete samozřejmě jakýkoli odstín omítky, takže není problém sladit montovanou garáž s domem nebo jinými stavbami, mezi které má vzhledově a stylově zapadnout.


Poctivý vzhled, jednoduchost a mobilita

Výhodou montované garáže s omítkou je možnost přizpůsobit její design a podobu podle požadavků okolního prostředí. Omítka může kopírovat tvar trapézového plechu nebo být samozřejmě rovná, aby vzbuzovala dojem zděné stavby. Zvolit si můžete rovnou, sedlovou nebo třeba valbovou střechu a opatřit ji samozřejmě celou řadou různých krytin.
Garáž s omítkou je přitom stále poměrně nízkonákladový produkt a pořídit se dá od několika desítek tisíc korun. Výhodou je samozřejmě také velice snadná montáž. Díly garáže vám prodejce dodá a garáž si můžete sestavit i sami pouze se základními pomůckami.


I přesto, že zvenčí budí montovaná garáž dojem zděné stavby, jde o velmi jednoduchou konstrukci, kterou lze postavit a v případě potřeby zase rozložit. Nevyžaduje tudíž ani žádné zvláštní základy. Zcela postačí přichystat patky a jako podklad ideálně slouží zámková dlažba.


Montované garáže mají i další přednosti. Mezi ty nejvýraznější patří odolnost a dlouhá životnost a také fakt, že nevyžadují prakticky žádnou údržbu.

 

Pro jedno i více vozidel

Montované garáže jsou k dispozici v celé řadě velikostních provedení. Může jít o obyčejné jednogaráže, ale velice oblíbené jsou i rozměrnější montované dvougaráže. Tyto jednoduché a mobilní plechové stavby s omítkou lze však samozřejmě použít i jiným účelům než k „ustájení“ vozidel.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.