Řešíte nedostatek skladovacích prostor a pronájem skladů je pro vás drahý? Můžete si pořídit montovanou halu.


Montované haly a jejich přednosti

Montované skladové haly nabízejí celou řadu výhod:

  • nízká investice
  • rychlá realizace
  • nízké provozní náklady
  • snadná demontáž
  • dlouhá životnost


Jak lze montovanou halu využít?

Haly lze využít napříč všemi obory. Ocelové montované haly lze využít jako sklad, prodejny, výrobny či parkování těžké techniky a nákladních vozů či kamionů. Posloužit mohou také jako hangár pro malá letadla, obloukové plachtové haly oceníte v zimním období jako jízdárnu pro koně.


Proč investovat do montované haly?

Investice do montované zateplené haly je skutečně vhodnou investicí. V porovnání se zděnou stavbou či pronájmem skladu ušetříte nemalé peníze. Montovanou halu postavíte do několika týdnů, rovněž si zvolíte libovolně rozměry. Halu lze přizpůsobit potřebám každého zákazníka. Z haly můžete za malou chvíli vybudovat kryté sportoviště, parkurovou dráhu pro koně, tenisový kurt nebo autosalon. Vyberte si pro vás tu nejvýhodnější variantu.


Další výhody montovaných hal

Pokud potřebujete kdykoliv rozšířit výrobní prostor, montované výrobní haly můžete libovolně propojovat, doplnit o osvětlení, odvětrávání a také potřebné opláštění. Výhodou je naprosto bezúdržbový provoz, protože montovaná hala žádnou údržbu nepotřebuje. Ocelové haly můžete kdykoliv dle potřeby přestěhovat jinam, změnit její funkci nebo ji snadno přestěhujete na zcela jiné místo. Plnohodnotná hala umožní celoroční provoz, usnadníte si tak své podnikání a rapidně snížíte jeho náklady. Vybrat si můžete barvu laku, umístění oken, dveří, typ vrat, dělící stěny, úložné prostory a mnoho dalšího.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.