Potřebujete rozsáhlé zastřešené prostory a nechce se vám příliš utrácet? Nechte si takovéto zastřešení nechat smontovat. Opravdu to dnes jde.


Rychlost zhotovení

Nejen cena, ale i rychlost smontování je velice atraktivní. Dobrá firma dokáže zvládnout zkompletovat halu během několika týdnů. Zde ale na velikosti rozhodně záleží. Jako stavební materiál se téměř výhradně používá ocel. Ocelové montované haly odolají nejen venkovním narušitelům, ale negativní vliv na ně nemá ani počasí. Navíc mají velmi dlouhou životnost. Ta se počítá na desetiletí. Navíc je snadné je zase zpátky rozmontovat a v případě potřeby převést třeba na druhou stranu republiky.


Vhodné nejen ke skladování

Možností, jakými se dají montované haly využívat, je spousta. Nejedná se pouze o skladiště, případně o letecké hangáry. V těchto stavbách se denně nakupuje, jsou tam ustájena zvířata či zaparkovaná zemědělská technika. Často fungují i jako různá krytá sportoviště. Montované ocelové haly jsou zkrátka takřka na každém kroku. Málokdo si objedná pouze samotnou halu, obvykle je potřeba přikoupit i různá příslušenství v podobě světel nebo vzduchotechniky.


Údržba není potřebná

Pokud bude hala zároveň fungovat jako pracoviště, je dobré si objednat i dodatečnou tepelnou izolaci. Ocel sice chrání interiér před větrem, deštěm a dalšími nepříjemnostmi, které dokáže počasí vykouzlit, ale proti zimním mrazům vám moc nepomůže. Jinak se jedná o stavbu, která nepotřebuje žádnou údržbu. Samozřejmě nesmí dojít k žádnému mechanickému poškození. V takovém případě je na místě oprava. Dle rozsahu poškození se může jednat o jednoduchou výměnu plátů či práce většího rozsahu.


Cenově dostupné

Montované haly využívá kdekdo – zemědělci, sportovci či letiště. Jsou levným řešením pro všechny, kteří potřebují rozsáhlé zastřešené prostory bez zbytečným kompromisů. Odolají nepřízni počasí i zlodějům.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.