Zahrada, to je koníček, který mnohdy vyžaduje pevné nervy i svaly. Hlavně zahrady větších rozměrů potřebují neustálou údržbu a péči, která se bez vhodného nářadí zajistit nedá.


Skladiště pro nářadí

Každý nemůže mít vlastní zahradu hned vedle domu. Hlavně ve městech je to obrovský problém. Lidé, kteří se rádi hrabou v hlíně, si ale vždy najdou možnost, a to i ve velké městské aglomeraci. Proto v mnoha obcích vyrostly zahrádkářské kolonie. Mnohdy jsou ale situovány daleko za obytnými zónami, takže se člověk i s několika málo nástroji pronese. V takových případech je vhodné pořídit si zahradní domek.


Stavba svépomoci

Samozřejmě se dnes dá koupit zahradní domek dřevěný v každém hobby marketu, ale můžete si ho postavit i vy sami. Dá se tak hodně ušetřit. Většina lidí si raději složí již vytvořenou stavbu, ale ti, v nichž dřímou věční kutilové, nedají dopustit na ruční domáckou práci. K vytvoření zahradního domku na nářadí nejsou potřeba žádné speciální schopnosti ani materiál. S vrtačkou, šroubovákem, několika prkny, hřebíky a chutí do práce by se vám mělo dílo během jednoho víkendu podařit.


Alternativa z plechu

Zahradní domek na nářadí není nutné stavět pouze ze dřeva, existují i plechové varianty. Jejich vzhled může být sice diskutabilní, ale hlavně kvůli jejich nízké ceně se jedná o atraktivní komoditu. Koroze se nemusíte v tomto případě obávat, moderní zahradní domky z plechu bývají kompletně pozinkované. Montáží se nemusíte vůbec zabývat, v mnoha případech vám celou konstrukci prodejce sestaví na místě. Někdy je to součást ceny, někdy je nezbytné za tuto službu zaplatit.


Ideální skrýš

Schovat nářadí do zahradního domku je to nejlepší možné řešení. Jedná se o opatření proti zlodějům i nevlídnému počasí. Stačí si jen vybrat materiál. V tomto případě je to populární, ale mírně dražší dřevo nebo lacinější plech.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.