3.4.2017

Zamezit poškození nebo zcizení auta se sice na sto procent nedá, ale můžete to kroupám či případným zlodějům trochu ztížit, a to pomocí zastřešeného stání nebo rovnou garáže.


Stejný komfort

Obvykle se staví garáže z cihel, ale dnešní požadavky na bezpečnost dokonale splňují už i montované garáže. Jsou cenově mnohem dostupnější a není potřeba je stavět. I proto není u menších verzí potřeba vyřizovat žádné povolení na stavebním úřadě. Montáž provádí dodavatel, ale pokud chcete ušetřit, můžete si svou garáž smontovat sami. Zas tak složité to není. Před započetím prací byste měli zajistit dostatečně pevné podloží. Nejideálnější je betonový podklad, ale je možné použít i betonovou dlažbu.


Základní výbava

Montovaná garáž se dá pořídit v několika velikostních verzích. Některé pojmou jedno auto, jiné zvládnou dva. Existují i rozšířené typy, které mohou fungovat jako garáž a zároveň i jako skladiště. Odchylky mezi jednotlivými druhy nejsou pouze rozměrové, liší se od sebe i vzhledem. Na základní montované garáži jde na první pohled vidět, že je z plechu, ale pokud si připlatíte, může vám stát před domem montovaná garáž s omítkou. Od zděné ji jen tak někdo nerozezná.


Minimální údržba

Plechová garáž nemá u mnoha lidí příliš dobrou pověst, ale pokud se použije kvalitní plech s pozinkem, může se jednat o odolný stavební materiál. Jelikož se jedná o kov, jeho údržba je minimální. Stačí jednou za čas vytáhnout hadici a zbavit proudem vody stěny od nečistot. Údržba se tak týká v podstatě jen okapů, které se rády zanášejí listím. To byste měli pravidelně odstraňovat, jinak se vám ucpe svod vody a mohou nastat potíže.


Jsou praktické

U prefabrikovaných garáží máte jistotu nízkých cen a dostatečně vysoké odolnosti. Není potřeba se o ně jakkoliv starat, stačí jen občas pročistit okap. Díky jejich jednoduché konstrukci a nízké váze není složité je přepravovat, což je velmi praktická vlastnost, která se hodí nejen v případech stěhování.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.