4.4.2017

Těšíte se na posezení na zahradě? Zahradní domek nemusíte využívat jen na skladování nářadí.


Jak vytápět zahradní domek

Nechce se vám čekat, až jaro udeří v plné síle? Dřevěné zahradní chatky a domky můžete vytápět. Pomoci vám k teplu může přímotopové vytápění, které nemusíte složitě instalovat, je přenosné, cenově přijatelné a velmi výkonné. Nezaskočí vás tedy ani sychravé počasí. Vybrat si můžete z mnoha typů topných těles.


Teplovzdušný ventilátor

Teplovzdušné ventilátory vytopí zahradní domky tak, že se elektrická energie přivádí do ventilátoru a proměňuje se v teplo. Vzduch v místnosti je tak ohříván velmi rychle. Pozor však na to, že teplo v domku bude pouze ve chvíli, kdy je ventilátor zapnutý.


Infrazářiče

Dalším způsobem, jak vyhřát zahradní domek, je pořízení infrazářiče. Ty ohřívají nejprve osoby a nábytek v domku, teprve od nich se ohřeje vzduch. V místnosti se nevíří prach, domek bude vyhřátý velmi rychle. I infra zářiče jsou přenosné a cenově dostupné. Je potřeba dbát na infra stín, kdy například nohy pod stolem zářič nevyhřeje, proto je potřeba rozmístění těchto zářičů si naplánovat tak, aby plnily svůj účel.


Dbejte na bezpečnost!

Než si přímotop do zahradního domku pořídíte, dobře si promyslete, kde bude zařízení umístěno, aby bylo z dosahu malých dětí. Rovněž nenechávejte přímotop nikdy zapnutý bez dozoru, zejména ne elektrický. Rovněž si uvědomte, že přímotopy nesmí být v dosahu hořlavých materiálů. Dbejte na svou bezpečnost. Zahradní domek ze dřeva bychom měli hlídat především. Nenechávejte zapnuto topení např. přes noc bez dozoru.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.