6.4.2017

Máte rádi adrenalin a rádi vyhazujete peníze? Pokud ano, parkujte dlouhodobě na nechráněném parkovišti. Ostatní by měli popřemýšlet nad koupí garáže.

Nízká cena

Jít dnes do zděné garáže je ale nesmysl. Jsou drahé a ani délka jejich stavby se vám nebude líbit. Mnohem lepší investicí jsou montované garáže. Pořídit se dají za třetinovou cenu tradičních garáží a poskytují víceméně tutéž ochranu. Malou potíží může být jejich montáž, ta totiž ve většině případů padá na zákazníka. Podrobný manuál, který je vždy ke konstrukci přibalen, ale obvykle skýtá dostatečné množství informací, díky kterým se vám povede garáž zhotovit v rámci několika hodin. A kdyby bylo nejhůř, mohou vám pomoci kamarádi.


Vzhled

Vzhled mobilních garáží plechových na auto je často terčem kritiky. Jedná se totiž obvykle o plechové prefabrikáty a plech není zrovna materiál, který by se hodil do každého prostřední. Hlavně v přírodě nepůsobí příliš dobře. Jistého zlepšení můžete docílit přestříkáním garáže na vhodnější barvu. Mnohem lepším řešením je ale pořídit si plechovou garáž i s omítnutím. Tyto konstrukce vypadají jako betonové či cihlové stavby, které už dokáží do krajiny zapadnout mnohem lépe.


Minimální údržba

Garáže z plechový dílců nepotřebují žádné základy, bohatě postačí konstrukci položit na betonové patky. Do každého rohu jedna. Takto ukotvenou konstrukci by neměl vyvrátit ani silný vítr. Údržba je snadná, prakticky nulová. Stačí pouze jednou za čas vzít hadici a smýt ze stěn špínu. Hlavně s příchodem podzimu je dobré odstraňovat z okapu listí, aby byl odtok vody plynulý.


Vhodné na zahradu

I když se plechové stavby používají hlavně k parkování vozidel, jejich prostor se dá využít i jinými způsoby. Klasickým příkladem je transformace plechové garáže v zahradní domek, který může fungovat jako skladiště na zahradní náčiní.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.