12.4.2017

Velkokapacitní prostory se dnes dají sehnat poměrně snadno a levně. Není potřeba se vázat pouze na již stojící budovy, stejného efektu docílíte i s montovanými halami.


Kvalitní stavba

Montované haly se dají jednoduše sestavit i rozebrat. V tom je jejich největší výhoda. Není tak potřeba vázat se jen na jednu budovu. Menší haly se ještě mohou stavět s dřevěných dílců, ale většina konstrukcí tohoto typu je už vyrobena z oceli. Ta je samozřejmě mnohem odolnější. Ocelové haly jsou tak stabilní i ve zhoršených klimatických podmínkách. Není to ale zásluha pouze oceli jako takové. Velkou roli v tomto případě hraje i pevné ukotvení.


Doplňky

Pokud nemá hala fungovat pouze jako skladiště, je potřeba ji dovybavit různými doplňky. Základem je osvětlení. Světlo může přes den pronikat skrze okna, večer se pak dají využít stropní halogeny či zářivky. Tepelnou pohodu dokáže zařídit přenosné topné těleso, ale mnohem výhodnějším řešením je instalace infrazářičů, které v kombinaci s kvalitním zateplením zařídí výraznou úsporu vytápění. Zateplené montované haly jsou sice dražší, ale při dlouhodobém využívání se vám počáteční vyšší investice vrátí zase zpět.


Využití

Montované haly se dají využívat mnoha způsoby. Nefungují pouze jako sklady, ale plní i funkci sportovišť, nákupních středisek či výroben. Nově se také využívají i jako kanceláře. Ty samozřejmě nejsou situované do tradičních strohých plechových hal, ale do architektonicky mnohem atraktivnějších prostor. Zařízení interiéru zcela odpovídá představě o vnitřním uspořádání administrativní budovy.


Ušetřete

Pronájem či dokonce koupě haly z cihel či betonu není finančně příliš atraktivní. Chcete-li ušetřit, vyberte si raději smontovatelné haly. Jsou mnohem levnější, dostatečně prostorné a nepostrádají ani mobilitu. Díky těmto vlastnostem je jejich uplatnění mnohem širší.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.