13.4.2017

Prostory pro výrobu nebo skladování nemusí být situovány pouze do cihlových budov, dají se využít i alternativy v podobě plechových hal.


Staví se rychle

Výhod mají plechové haly celou řadu a nejedná se pouze o cenovou dostupnost. Jejich sestavení je velice svižné. I velké objekty mohou být smontovány v řádech dnů. Kostru tvoří hlavně ocel nebo hliník, dřevěné haly jsou už dnes spíše raritami. Jako hlavní materiál se pro stěnu a střechu používá plech, ale existují i haly zakryté PVC plachtou. Ta je samozřejmě nepromokavá. Montované konstrukce není potřeba stabilizovat v základech, stačí pouze kotvící betonové patky.


Připlaťte si za příslušenství

Montované haly dokážou poskytnout celoročně dokonalý komfort, pouze se však musí dovybavit. Pokud je potřeba tyto prostory využívat i v zimě, je dobré připlatit si za zateplení. Rovněž bude nezbytné pořídit několik přenosných tepelných zdrojů. Počet záleží hlavně na rozměrech haly. Ani světlo se nevozí v pytlích. Některé konstrukce jsou vybaveny bočními a střešními okny, ale to nestačí ani přes den, natož pak v noci. Osvětlení v halách tak obvykle zajišťují stropní zářivky.


Nejen pro zemědělské stroje

Montované výrobní haly mají široké využití a mohou tak plnit celou řadu funkcí. Velké uplatnění mají v zemědělství, kde poskytují přístřeší zemědělské technice či různým plodinám určených k uskladnění. Jsou neocenitelné při různých veletrzích či hudebních akcích. Dají se dokonce použít i jako kancelářské prostory. Zde se ovšem nejedná o běžný typ hal, ale o specializované konstrukce, které jsou pro tyto účely upraveny.


Nejlevnější řešení

Výroba nebo skladování nemusí být doménou pouze běžných staveb, montované haly nabízejí stejné možnosti, avšak za nesrovnatelně menší peníze. Navíc jsou mobilní, což ocení hlavně pořadatele veletrhů či koncertů.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.