14.4.2017

Haly s velkou prostorovou kapacitou nejsou pouze záležitostí zděných staveb, může se jednat i o montované konstrukce, které jsou stejně užitečné.


Nekryje je pouze plech

Montované haly jsou vlastně ještě užitečnější, jelikož jsou mobilní. Proto není nezbytné si halu kupovat, bohatě postačí pronájem. Haly se kotví obvykle k betonovým pilířům, takže žádné pracné budování základů není potřeba. Tradičním pláštěm všech montovaných hal je pozinkovaný plech, běžně se používá i lehčí materiál v podobě PVC plachet. Instalace konstrukce s plachtou je mnohem rychlejší, ale plachta není vytvořená do chladného prostředí, takže s blížící se zimou byste ji měli vyměnit za plech.


Možnost zateplení

Plech se dá totiž snadno obložit izolačními materiály, které vnitřek plechových hal ochrání před studeným venkovním počasím. Pouhé zateplení do našich zim rozhodně nestačí, je také potřeba strategicky rozmístit i topná tělesa. Pro letní období je pak dobré pořídit si klimatizaci. Ta se dá snadno nainstalovat, jelikož výrobci hal s montáží doplňků automaticky počítají.


Pro sportovní účely

Velký zakrytý prostor se dá používat k moha účelům. Montované výrobní haly nejsou určeny pouze pro tovární výrobu, mohou zastávat i jiné funkce. Běžně se používají kupříkladu ke sportování. V montovaných halách se hraje běžně basketbal, floorball nebo dokonce i hokej. Ani hudební průmysl by se bez nich neobešel. Pořadatelé velkých koncertů i malých festivalů používají montované haly takřka vždy, když není možnost hrát pod širým nebem.


Zvládnou velkou zátěž

Montované haly jsou konstruované tak, aby vydržely velkou zátěž a přesto byly mobilní. Jsou levné, rychle složené a mohou zastávat více funkcí než švýcarský nůž. Navíc se dají vybavit různými doplňky, které vytváří v interiéru hal pohodové klima a poskytují tak ochranu před zimou i letním horkem.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.