18.4.2017

Sháníte výrobní či prodejní halu nebo velkou garáž pro zemědělské stroje? Pak se zaměřte na ocelové montované haly, které jsou cenově velmi přijatelné.

 Výrobní a průmyslové haly

V průmyslu najdou ocelové haly široké uplatnění, protože její vnitřek je dostatečně velký, abyste v něm uschovali zemědělskou techniku, ustájili koně, uskladnili materiál, případně ji využili jinak. Montované haly jsou maximálně funkční, s nízkými náklady na provoz a nenáročností na údržbu.


Pro střední a velké společnosti

Střední i velké společnosti se neobejdou bez skladových či výrobních prostor. Zděné nemovitosti jsou poměrně drahé řešení, do kterého ne každá firma chce investovat. Investice do zateplené montované haly je mnohem lepším řešením. Vybrat si můžete z mnoha velikostí i způsobů provedení.


Elegantní prostor

Montované haly mohou vypadat také elegantně jako showroomy, autosalony a prezentační obchodní prostory. Můžete si vybrat také minimalistické a nadčasové provedení. Montované haly se hodí také jako sportoviště, tenisové kurty, atd. Montované haly zaznamenávají v posledních letech zvýšenou poptávku. Výhodou je rychlá montáž i demontáž. Výstavba je kompaktní, lze na ni kdykoliv navázat a prostor různě rozšiřovat, případně zmenšovat. Vybrat si můžete také příslušenství jako jsou různé typy vrat, klimatizace a větrací systémy, atd.


Řešení na míru

Montované haly šetří vaši peněženku. Neplatíte za drahý pronájem. Můžete si vybrat řešení přesně na míru vašim požadavkům. Dodání je v řádu několika dní, což vám šetří také mnoho času a vaše podnikatelské záměry můžete realizovat velmi rychle. Montované haly využijete jako parkoviště, dílnu, sklad. Největší výhodou je skutečná odolnost materiálu haly, která má dlouhou životnost.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.