20.4.2017

Výrobna nebo skladiště nemusí být umístěny pouze v cihlových či betonových budovách, montované haly dokáží poskytnout totéž, ovšem za nižší cenu.

Konstrukce z oceli

Aby mohly montované haly fungovat i za zhoršených povětrnostních podmínek, musí mít kvalitní kostru. U větších staveb je tvořena výhradně ocelí, ale konstrukce menších rozměrů si mohou dovolit být vyrobeny i z hliníku. Ocelové haly jsou ale podstatně odolnější. Samy o sobě by ale v silném větru neobstály. Je nezbytné je dostatečně ukotvit. Není sice potřeba zdlouhavě budovat základy, ale i tak je nezbytné vytvořit betonové podloží, do kterého se hala upoutá.

Fungují i v zimě

Moderní montovaná hala se dá využívat celoročně, je ale potřeba ji zaopatřit kvalitní tepelnou izolací. V dobře zateplených montovaných halách se budete nejen lépe cítit, ale také ušetříte za vytápěcí jednotky, kterých nebude potřeba tolik. Izolaci ale nepřipevníte k plachtě, pokud potřebujete prostor používat po celý rok, rovnou si vyberte jednu z plechových hal. Další nezbytností je osvětlení. Zde si můžete zvolit tradiční zářivky, ale průmyslové haly se dnes dají osvětlovat i levněji, pomocí LED svítidel.

Komfortní kanceláře

Každý si představuje montovanou halu jen jako místo určené ke skladování nebo jako součást veletržního pavilonu, ale běžně se dnes používají i jako kanceláře. Samozřejmě jde o úplně jinou technologii. Jejich zhotovení je otázkou několika týdnů a vyrábějí se na zakázku. Nejedná se o žádné plechové strašáky, ale o elegantní stavby, které poskytují veškerý komfort, který je v administrativních budovách potřebný.

Produkt moderní doby

Montované haly jsou odrazem dnešní doby, kdy je v kurzu rychlost a mobilita. Dají se sestavit rychle a prakticky kdekoliv. Jakmile je bude potřeba přemístit, prostě se zase rozmontují, naloží na náklaďáky a převezou na další místo.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.