21.4.2017

Moderní montované haly se hodí nejen na výrobní a skladovací prostory. Jednoduše je můžete použít také jako stáje, jízdárny, hangár pro letadlo, loď či karavany.


Hlavní přednosti montovaných hal

K hlavním přednostem plechových montovaných hal patří nízká pořizovací cena. Oproti nákupu starší budovy, dlouhodobému pronájmu nebo výstavbě zděné haly, se dostanete i na poloviční částku jejich pořizovací ceny. Nízké jsou také náklady na její údržbu.


K čemu využít montované haly?

Montované haly můžete využít v zemědělství pro ustájení koní, pro parkování těžké techniky a také pro uskladnění sena či krmiv. Velmi oblíbené jsou u majitelů sportovišť, lze z nich vytvořit kryté tenisové či sportovní haly, ale i moderní ledovou plochu, bazén a další. Obloukové haly využívají podnikatelé jako showroomy, autosalony i výrobní haly.


Proč zvolit montované haly na klíč?

Zaujala vás nabídka montovaných hal a jejich využití? Můžete si pořídit výrobní montované haly na klíč. Využijte haly, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nabídnou dlouhou životnost, odolnost vůči počasí i spolehlivost. Montovanou halu na klíč výrobce přizpůsobí vašim požadavkům, například můžete mít velké prosklené prostory, klimatizaci, různé možnosti vytápění, atd.


Vyberte si

Chcete halu využít pro výrobu či skladování? Můžete si vybrat z mnoha řešení, v podobě zateplených i nezateplených hal, rovněž jistě uvítáte možné řešení v podobě různých typů vrat, osazení oken, barvu fasády a mnoho dalšího. Montované haly můžete také v případě potřeby snadno demontovat a přestěhovat na jiný pozemek. Samozřejmostí je také možnost jejich rozšíření. Pokud hodláte rozšířit podnikání, pak je možné přikoupit další haly.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.