24.4.2017

Po velkokapacitních prostorách byla vždy velká poptávka, ale až dnes je možné ji uspokojit.

Postav si sám

Montované haly jsou moderním výdobytkem dnešní doby. Jsou cenově dostupné, mobilní a hlavně jednoduše postavitelné. Během jediného dne může být celá konstrukce na nohou. Taková hala se dá pořídit v mnoha rozměrových i tvarových variantách. Může mít rovnou, sedlovou či obloukovou střechu. Rozdíly jsou i v kostře a plášti. Kostra se vyrábí z oceli, případně z odolného hlinku. Plášť zas může tvořit plech či PVC plachta. V podstatě záleží na potřebách a finančních možnostech zákazníka.


Budiž světlo

Samotná hala by asi nikoho neuspokojila, proto existuje celá řada doplňků, které umožňují plynulý provoz v plechových halách ve dne v noci. Prvním zařízením, které se zapojuje hned po montáži, jsou světla. Běžně se používají hlavně zářivky, ale ani spořivé LED osvětlení není špatné. Kvůli zimním měsícům se vyplatí investovat do tepelné izolace. Ta sama o sobě ale nestačí, proto se navíc používají i přenosné topné jednotky. Vybavení závisí na tom, k jakým účelům se jednotlivé haly využívají.


Nejen výroba

A možností je skutečně mnoho. Neexistují pouze montované výrobní haly. Supermarkety, sportovní stadiony menších rozměrů nebo letištní hangáry jsou také haly. I velká skladiště jsou dnes vlastně smontovatelné konstrukce. Novinkou jsou pak montované kanceláře. Levné administrativní budovy jdou na dračku. Jsou levné, snadno vytopitelné a poskytují dostatečně velký prostor k práci. Jedná se o mnohem lepší řešení, než je koupě cihlové budovy.


Mobilita

Pořízení si velkokapacitní haly nemusí být za každou cenu drahou záležitostí. Montované haly jsou koncipovány tak, aby dokázaly splnit požadavky většiny zákazníků. Navíc to nejsou stavby vázané na jedno místo. Kdykoliv je možné halu odmontovat a přesunout kamkoliv jinam.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.