26.4.2017

Máte také pocit, že máte v zahradě až moc věcí, které potřebujete pro chod domácnosti a nemáte je kam dát? Efektivním řešením je zahradní domek.


Na uložení věcí

Zahradní domek vám poslouží k uskladnění náčiní, zahradního nářadí, nábytku a dalších věcí, které vám překáží v garáži, kde máte pouze parkovat vůz. Velké zahradní domky dokážou pojmout velké množství věcí. Před nákupem domku zvažte na co jej budete potřebovat, od toho odvíjejte výběr velikosti.


Pro zahrádkáře

Moderní zahradní domek může sloužit pro zahrádkáře na přenocování, jako místo pro přesazování či rychlení rostlin. Stačí jej vybavit pařeništěm nebo stolem na kterém můžete přesazovat rostliny. Chcete-li jej využívat na přespání, pak je potřeba zvolit dostatečně velký a izolovaný model zahradního domku. Rovněž do něj můžete umístit sekačku na trávu nebo například kompostér.


Jako ateliér

Další z možností, jak využít zahradní domek, je ateliér nebo také pracovna. Zahradní domek opatřený pergolou a nábytkem umožní příjemné posezení v hezkém počasí. Zahradní domek s omítkou navíc bude v zahradě působit okrasně, zejména když kolem něj vysadíte květiny. Zahradní domek můžete snadno přizpůsobit také barvou omítky, osadit květinami nebo například vinnou révou.


Výhody zahradního domku

Zahradní domky mají celou řadu výhod, mezi které patří rychlá a snadná montáž, efektivní využití prostoru, variabilitu nebo nízkou pořizovací cenu. Zahradní domek je skvělým řešením také jako místo pro přespání dětí či jako malá zahradní chatka v zahrádkářské kolonii. Zahradní domek můžete přizpůsobit svým potřebám výběrem materiálu, velikosti, osazení oken, dveří, typem střechy a mnoha dalšími prvky.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.