28.4.2017

Pokud potřebujete skladovat zboží či materiál, nemusíte si pronajímat drahé skladiště. Montovaná hala vám umožní pořídit si skladovací prostory velmi rychle a především levně.


Jednoduchou konstrukci oceníte

Výhodou montované ocelové haly je její jednoduchá konstrukce, která bude stabilní i v silném větru. Velké haly se vyrábí z ocelu, menší halu si můžete pořídit i hliníkovou. Malá hala může skvěle simulovat velkou garáž na karavan, na více vozů či zemědělskou techniku.

Celoroční provoz

Zateplená montovaná hala lze využívat po celý rok, právě díky kvalitní tepelné izolaci. Zateplené montované haly zvýší tepelnou pohodu vás i pracovníků, není potřeba vynakládat mnoho peněz na vytápění a elektrickou energii. Hala může mít řadu příslušenství jako jsou světla, klimatizace, různé typy a velikosti vrat.

 


Sklad nenáročný na údržbu

U montované haly oceníte také nenáročnost na její údržbu. Získáte tak levné skladové prostory o které není potřeba nijak zvlášť pečovat. Ve skladu můžete poté skladovat nejrůznější sortiment. Ve velkých halách můžete využít i manipulační a skladovací techniku, halu to nijak neohrozí. Halu lze také důmyslně zabezpečit proti krádežím.


Jednoduchá montáž

U montovaných hal oceníte také jednoduchou montáž. Montované halové systémy jsou vysoce variabilní a dodavatel je může zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Využijete je nejen jako sklady, ale také pro parkování aut, techniky, jako hangár na loď či na letadlo, jako přístřešek pro zemědělce na úschovu sena a krmiva, apod. Oblíbené jsou jednoduché haly jako sportoviště nebo například plavecké bazény.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.