3.5.2017

Na každé zahradě je potřeba mít místo, kam budete ukládat nářadí, hadice, konve a další důležité věci. Zapomeňte na ztrouchnivělou kůlnu a vyberte si krásný zahradní domek.


Uzamykatelný domek se hodí

Máte-li malou zahrádku, která je dále od domova, pak jistě oceníte zahradní domek, který snadno můžete uzamknout. Budete mít jistotu, že se k vašim věcem nikdo nedostane tak snadno. Větší zahradní domky se hodí také na přespání. U domu oceníte domek na uskladnění nábytku, slunečníků a dalších potřebných věcí.


Zahradní domek nezabere moc místa

Zahradní domek z plechu nezabere moc místa. Jediné, co musíte zařídit, je mít rovnou plochu, na kterou domek postavíte. Větší domky klidně mohou sloužit jako garáž, kam uklidíte zahradní traktor, motorku či čtyřkolku. Moderní zahradní domky mohou sloužit i pro hry dětí.


Provedení a materiál

Zalíbila se vám myšlenka mít dřevěný zahradní domek i na zahradě? Můžete si vybrat z desítek různých provedení a několika materiálů. Mezi klasiku patří plechové a dřevěné domky, moderní jsou plastové varianty, které poslouží čistě na nářadí. Plastový domek není nijak náročný na údržbu, je velmi lehký a přesto odolný. Dřevěné modely využijete jako domek pro hosty nebo zahradní chatu.


Jednoduchá montáž

Zahradní domky lze pořídit jako hotové prefabrikáty, které se skládají jako jednoduchá stavebnice nebo si můžete nechat domek vyrobit na zakázku podle svých představ. Montáž hotového domku není nijak náročná. Skládačku obdržíte i s návodem, podle kterého snadno domek smontujete do správné podoby. Pro malý zahradní domek nemusíte budovat složitě základy.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.