4.5.2017

Máte na zahradě celou řadu nářadí, které nevyužíváte, ale současně máte nedostatek místa, kam je uložit. Investovat můžete do zahradního domku.
Na zahradním domku nešetřete


Když investujete peníze do zahrady, rozhodně nešetřete ani na zahradním domku. V zahrádkářských osadách můžete vidět celou řadu nevzhledných boud ze dřeva či plechu. Zahradní domek však může vypadat hezky, i když jej používáte jen čistě na nářadí. Je potřeba jej vhodně zakomponovat do celkového duchu zahrady.


Hotové modely

Zahradní domek si můžete postavit sami nebo lze investovat do prefabrikovaného modelu. Tyto domky jsou plechové nebo dřevěné. Plechový zahradní domek pak stačí smontovat podle návodu, který najdete jako součást balení. Dřevěné domky je potřeba opatřit nejprve ochranným nátěrem v podobě impregnace.


Řešení i pro malé zahrady

Výhodou zahradních domků je jejich variabilita. I pro malé zahrady se najde řešení v podobě domku o menších rozměrech. Domek se pokládá na zcela rovnou plochu v podobě zámkové dlažby nebo například betonové desky. Větší zahradní domky opatřené izolačním dvojsklem v oknech lze použít také na přespávání jako zahradní chatu.


Nenáročná montáž

Klasický zahradní domek je nenáročný na montáž. Hotovou stavebnici smontujete ve dvou lidech na montáž. Pokud potřebujete uskladnit věci větších rozměrů, může být řešením velká plechová garáž, která pojme například zahradní traktor, větší množství zahradního nábytku, sekačku na trávu a další stroje. Zahradní domek můžete pak opatřit třeba stolem na pěstování, policemi nebo například malou teráskou pro pohodlné posezení.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.