11.5.2017

Zahradní domek je nepostradatelný pomocník. Nejenže v něm můžete uskladnit veškeré nářadí a zahradní nábytek, ale také může sloužit pro přespání či pokoj pro hosty.


Správný výběr

Důvodů, proč si vybrat zahradní domek, je celá řada. Jedním z nich je možnost uklidit zahradní sekačku, náčiní i nábytek. Nabídka je velmi bohatá a každý zákazník má jiný důvod, proč hledá právě zahradní domek. Vybrat si můžete mnoho variant, které splní zcela vaše představy.


Využití

Před samotným nákupem zvažte, k čemu skutečně zahradní domek chcete. Domky se dělí do dvou skupin:

Domky na nářadí - slouží výhradně k uskladnění nářadí a zahradní techniky, pneumatik, zahradního nábytku nebo jako dílna. Vaše zahrada bude vypadat uklizeně a vy budete mít všechno potřebné pod jednou střechou.

  • Víceúčelové zahradní domky - jsou větších rozměrů oproti domkům na nářadí, lze v nich přespat, pohostit návštěvu. Nechybí otvíratelná okna a mnoho různých doplňků.


Materiál

Vybrat si můžete z celé řady materiálů. Plechový zahradní domek je potřeba řádně ukotvit. Bez základny či ukotvení je méně stabilní. Plechový zahradní domek je možné opatřit například barevnou omítkou, aby zapadnul do zahrady. Plastový zahradní domek je velmi lehký a má často horší stabilitu. Dřevěný domek nabízí nejširší možnosti využití. Při správné údržbě prodloužíte jeho životnost.


Montáž

Montáž zahradního domku zvládnete svépomocí ve dvou lidech. Můžete si také objednat zahradní domek s dopravou i montáží. Zahradní domek je potřeba postavit na zcela rovnou plochu, lze použít beton, dlažbu nebo štěrk.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.