12.5.2017

Ani prostorný dům neumí pojmout všechno potřebné nářadí. Proto je zahradní domek velmi žádané řešení, do kterého můžete leccos uschovat a větší modely slouží jako rekreační chatky či domky pro hosty.


Dřevěné modely

Dřevěné zahradní domky nebudou nijak narušovat ráz krajiny a její běžný kolorit. Dřevo má mnoho příjemných vlastností, díky kterým si domek oblíbíte a poslouží vám skutečně po dlouhá léta. Dřevo vyžaduje pečlivou ochranu proti škůdcům, ale i povětrnostním vlivům.


Účelné řešení

Mnoho majitelů zahrádek a rodinných domků hledají čistě účelový zahradní domek na nářadí, který pojme veškeré potřebné nářadí, techniku a něco navíc. V tomto případě je nejlepší alternativou plechový zahradní domek. Stačí jej pouze zakoupit a nechat si dovézt na pozemek. Při výběru hraje roli především jeho nízká cena. Podobné vlastnosti mají i plastové zahradní domky.


Široký výběr

Při výběru zahradního domku je potřeba zvážit jeho účelnost, funkčnost, neměl by narušovat terén a vzhled zahrady, také je potřeba skutečně přemýšlet o vybraném materiálu. Dřevo požaduje skutečně pravidelnou péči, zatímco o plechový domek se starat nemusíte nijak.


Jednoduché řešení

Zahradní domek je velmi jednoduché řešení také pro ty, kdo potřebují na zahradě chatku ve které mohou čas od času přespat. V tom případě musí mít větší rozměry a být izolován. Domek pak můžete vybavit pohodlným nábytkem pro odpočinek. Takovéto zahradní domky pak mají třeba okenice, praktickou terásku s pergolou nebo jsou patrové a ozdobené balkonem. Vybrat si můžete dle ceny i svého vkusu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.