16.5.2017

Plachtové haly jsou nepostradatelným pomocníkem především pro farmáře, chovatele zvířat majitele nákladních aut.


Velké možnosti

Plachtové haly jsou skvělou volbou například pro vytvoření jízdárny pro koně v zimních měsících a deštivém počasí, lze je použít pro ukrytí krmiva a sena před deštěm, na uskladnění zahradní techniky a také jako prostor pro posezení při konání velkých společenských akcí. Vybrat si můžete z mnoha typů a rozměrů.


Výhody plachtové haly

Mezi největší výhody plachtových hal patří velká variabilita a jednoduchá montáž. Plachtové haly si přizpůsobíte svým potřebám. K instalaci nepotřebujete žádnou těžkou techniku. Po smontování můžete halu okamžitě využívat. Její nákup vyjde často levněji než pronájem haly pro jednorázové účely.


Nejprodávanější plachtové haly

Plachtová hala šíře 8m různé délky - plachtová hala s šíří 8 metrů a libovolnou délkou. Hala je určena pro rychlou montáž, je připravena k okamžitému použití. Opláštěna je kvalitní polyesterová tkanina s PVC ochrannou vrstvou. Konstrukce je vyrobena z kvalitních pozinkovaných trubek.

Plachtová hala šíře 6,5m různé délky - oblouková hala pro uskladnění sena či techniky, pro vybudování tenisového kurtu, apod. Hala lze okamžitě po složení využívat. Jde o velmi efektivní řešení zastřešení části pozemku. Kvalitní plachta je opatřena PVC ochranou, což zvyšuje její pevnost a odolnost.

Plachtová hala 117 m2 - lomený oblouk - cenově dostupná plachtová hala má zajímavý tvar lomeného oblouku. Montáž je jednoduchá, nemusíte být zručný technik a nepotřebujete ani drahé nářadí. Halu lze využívat k mnoha účelům. Je chráněna třívrstvou plachtou, díky které je maximálně odolná.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.