Uchránit svůj vůz před rozmary počasí a zlodějíčky nemůžete, když budete parkovat na ulici. Chce to kvalitní garáž.


Cenově výhodné typy

Garáže se odjakživa staví z malty a cihel, případně se používají betonové moduly. Obě varianty jsou ale pro mnoho lidí nad jejich finančními možnostmi. Proto je dnes tak populární levné zastřešené parkování z plechu. Plechová garáž se samozřejmě svou odolností nemůže rovnat cihlovým stavbám ani betonovým modulům, ale pořád se jedná o lepší řešení, než nechat auto stát jen tak před domem napospas kroupám a vandalům. I díky garáží z plechu můžete svému vozu zvýšit životnost.


Mnoho verzí

Plechové garáže se vyrábějí v nepřeberném množství verzí. Odlišují se hlavně svými rozměry, tvarem a vybavením interiéru. To je skutečně spartánské a kromě elektroinstalace se v garážích z plechu už nacházejí pouze holé stěny. Je samozřejmě možné doobjednat si další prvky, kterými se dá vnitřní prostor zařídit. Jedná se hlavně o izolační materiály a možnost připojení k odpadu. Jednotlivé garáže stejného typu se dají ve většině případů spojit dohromady. Za výhodnou cenu si tak můžete pořídit prostornou dvojgaráž.


Slouží k různým účelům

Stejně jako klasické garáže i plechové garáže  se nemusí používat pouze jako parkovací plochy. Mohou kupříkladu zastávat roli zahradního domku, který slouží hlavně k odklizení nářadí. V tomto prostoru se dá zařídit i pěkná dílna. Chtějí-li však kutilové provozovat svůj koníček i v období mrazů, budou si muset připlatit za zateplení. Tepelná izolace se sice dá nainstalovat i podomácku, ale v tomto případě je lepší trochu portmonce ulehčit a nechat tuto práci na profesionálech.


Můžete zlepšit její vzhled

Základní plechová garáž nevypadá moc dobře. Lze si ale připlatit za montovanou garáž s omítkou, která je na tom po vzhledové stránce o dost lépe.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.