18.5.2017

Abyste si pořídili zahradní domek přímo na míru, musíte vědět, jak často ho budete využívat. Je to důležité i v případě, kdy do něj chcete přivést vodu. To platí pro domek, který poslouží jako dílna nebo pro přesazování rostlin, atd.


Co najdete na trhu?

Jednou z možností je objednat si prefabrikovaný zahradní domek, který na zahradě složíte za pár hodin. Takový domek není ani těžké sehnat. Zakoupíte jej v prodejnách pro dům a zahradu, ale i větších obchodech pro kutily. I náročný uživatel si může vybrat z mnoha barev, tvarů, velikostí i materiálů. Na trhu najdete malé kůlničky i velké zahradní domky ve kterých se dá spát. Pokud si nemůžete vybrat, existují řešení na míru vaší zahradě.


Altán i pergola

Nejen zahradní domek, ale i altán nebo pergola jsou nezbytnou součástí zahrady. Altán je jednoduchý přístřešek, který slouží pro odpočinek a je ozdobou zahrady. Najdete je v zahradách i ve volné přírodě, kde slouží altán jako vyhlídka. Pergola plní v podstatě stejnou funkci. Na rozdíl od altánu může být pergola také součástí domu.


Kůlna, dílna

Nářaďový zahradní domek bude perfektním místem, kam můžete uschovávat veškeré pracovní náčiní. Chcete-li jen domek na nářadí, stačí vám jen malý, o rozměrech 2x2 metry. Můžete jej přistavit ke stěně domu. Větší kůlnu budete potřebovat, když ji chcete využívat jako dílnu.


Zahradní chatka

Zahradní domek můžete využívat také jako chatku. Tyto domky se vyrábí pouze ze dřeva, musí mít rozměr alespoň 3x3 metry a být izolované. Pořídit k nim můžete mnoho doplňků.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.