19.5.2017

Možná jste právě dokončili rodinný dům, nebo chcete zvelebovat jeho okolí. Chybí vám místečko, kde byste se mohli sejít s rodinnou či přáteli a užívat si čerstvý vzduch a pohodu. Rozhodnete se vybudovat si venkovní posezení. Jako optimální řešení se nabízí hliníková pergola.

Požadavky na venkovní posezení

Vaše venkovní posezení mělo být v těsné blízkosti domu, ideálně hned vedle něj. Představte si, že byste museli nosit tác s kávou a pohoštěním přes celou zahradu. Nebo kusy masa na grilování. Určitě by vás to brzy otrávilo. Když ale budete mít posezení hned u domu, se vstupem třeba z kuchyně, jídelny, či obývacího pokoje, je to něco úplně jiného. Dále by mělo být kryté, tedy zastřešené. Jedině tak dokážete posezení dokonale využít. Klidně tu budete moci trávit své chvilky i za mírného deště a poslouchat jeho bubnování. Důležité je i to, abyste se nemuseli starat o úklid, natírání a další práce. Když všechno sečtete dohromady, vyjde vám, že optimálním řešením je hliníková pergola.

Názornou ukázkou nejoblíbenějšího zboží na trhu je pergola Pollard.

Proč si koupit hliníkovou pergolu?

Důležitých důvodů je hned několik:

  • Nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Nemusíte ji lakovat ani jinak ošetřovat její povrch. Maximum, co budete moci udělat, je vzít zahradní hadici a pergolu postříkat vodou a tak ji velmi jednoduše omýt. Pokud ale nechcete, nemusíte dělat ani to.
  • Její konstrukce je odolná a lehká. Hliník vytváří velice lehkou konstrukci, díky tomu pergola nijak nezatíží stavbu, u níž stojí. Přes svou lehkost ale výborně odolává korozi a nepřízni počasí a je stabilní.
  • Má záruku. Když nastane nějaký problém, záruční oprava si s ním poradí.
  • Konstrukce díky barevné variabilitě zapadne do jakéhokoli prostředí.
  • Dá se vyrobit na míru na základě individuálních požadavků.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.