23.5.2017

Zahradní domky jsou v zahradách vidět stále častěji. Mají skvělé vlastnosti, široké využití a při správném výběru mohou zahradu i zdobit. Zahradní domek s omítkou se bude vyjímat mezi květinovými záhony nebo osázený zelenými pnoucími rostlinami.


Jednoduchá stavba

Toužíte po zahradní stavbě, kde můžete trávit celé léto? I tomu lze zahradní domek přizpůsobit. Než se bez přemýšlení pustíte do nákupu, raději se zastavte. Výběr zahradního domku je velmi důležitý. Můžete později zjistit, že vaše unáhlená volba nebyla správná.


Na co myslet před koupí?

Zahradní domek by měl do vaší zahrady zapadnout. Proto se seznamte s potřebnými rozměry u vybraného zahradního domku. U domku na uschování nářadí či sekačky na trávu, jsou rozměry mnohem menší, než u domku pro přespávání.


Nářadí na jednom místě

Nářaďový zahradní domek je ideální způsob, jak mít veškeré nářadí uskladněné přehledně na jednom místě. Jakmile začnete zahradní domek vybírat, zaměřte se také na jeho interiér. V domku by měl dostatek místa pro větší nářadí, konve, hadice.

 

Pro grilování i odpočinek

Pro uskladnění zahradní techniky lze vybrat plechové zahradní domky. Pro posezení a grilování se však nehodí. Volte raději dřevěnou variantu větších rozměrů, které přizpůsobíte pro případné přespání. Můžete jej vybavit nábytkem, opatřit menší teráskou s pergolou. Pak je na řadě vybrat i vhodný zahradní nábytek. Ideální variantou je exotické dřevo. Zahradní domek musí splnit také požadavky na jednoduchou montáž a kvalitní materiál. Dřevěnou variantu je potřeba pečlivě udržovat, na rozdíl od těch plechových.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.