12.6.2017

S novou zahradní sezónou je často myslet i na nové zahradní vybavení.


Výbava do zahradního domku

Váš nářaďový zahradní domek byste měli pravidelně kontrolovat. Staré nářadí je dobré vyhodit, případně zužitkovat jiné. Staré těžké vidle a rýče můžete vyměnit za nové lehké modely. Ceny zahradního nářadí jsou různé, za kvalitní kousky je třeba si připlatit. Levné nářadí je určeno pro hobby použití, drahé modely spíše pro profi.


Bez čeho to nejde?

Koupili jste si dům se zahrádkou a nemáte ponětí, jaké nářadí je potřeba? Mezi základní patří hrábě a rýče, motyky, vidle, lopaty, štípací nůžky, sekery či ruční pily. Uskladnit vše můžete v zahradním domku. Kvalitní kousky vám vydrží po dlouhá léta.


Dobrá péče prodlouží životnost

Správná péče o nářadí prodlouží jeho životnost. Po každé práci nářadí řádně očistěte. V případě, že se některá část uvolňuje, zpět ji dotáhněte nebo nářadí rovnou vyměňte. Totéž platí i pro zahradní techniku, o kterou je potřeba rovněž náležitě pečovat.


Zahradní technika

Zahradní technika nám podstatně ušetří práci i čas při činnostech na zahradě. Na zahradě se dle velikosti pozemku neobejdeme bez sekačky nebo zahradního traktoru. Pro trávník je dobré mít po ruce vertikutátor. Skvělou volbou jsou také pilky, křovinořez či vyžínač. Vybrat si můžete také pomocníky na zimu, například sněžnou frézu. Stroje lze vybírat benzínové, elektrické, ale i moderní akumulátorové pomocníky, které využijete tam, kde není přívod elektřiny. Stačí mít po ruce dostatečně nabitou baterii, eventuálně i náhradní baterii.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.