22.6.2017


Máte v plánu výstavbu výrobní haly, obrovské prodejny nebo třeba autosalonu? Specialisté na montované haly vám poskytnou vysoce efektivní řešení za přiměřenou cenu.


Administrativní hala či prodejna


Vybudovat si můžete nechat administrativní halu či prodejnu, které budou mít příjemný vzhled, reprezentativní a moderní. Montovaná hala vůbec nemusí být kus nevzhledného plechu. Halu můžete přizpůsobit svým představám. Budovou můžete poutat pozornost a dostat ji tak do podvědomí zákazníků.


Výrobní a průmyslové haly


Požadavkem na velké montované ocelové haly je využití volného prostranství maximálně. Ocelová konstrukce je navržena funkčně a také ekonomicky. Rámcové řešení hal vám pomůže docílit stability haly a také finanční úspory. V případě hal pro potravinářství je možné si nechat vybudovat chladírenské a mrazírenské haly. Montované haly lze využívat také v zemědělství jako hřebčín, pro uschování zemědělské techniky, atd.


Autosalon či autoservis


Ocelové haly mohou vypadat jako velmi luxusní autosalon nebo mohou mít podobu autoservisu. V noci i ve dne budou vozy lákat vaše zákazníky ve velkých výlohách. Ocelová konstrukce je přizpůsobena tak, aby měla velkou pevnost.


Sportovní hala či tělocvična


Montované haly vám mohou posloužit tak jako montované haly či tělocvičny. Poslouží také jako multifunkční tenisové kurty, bazén či stadion. Využití montovaných hal je ekonomicky velmi výhodné, například oproti pronájmu budovy. Hala lze kdykoliv demontovat a smontovat na jiném místě, libovolně rozšiřovat o další moduly.Vybrat si můžete vlastní typ a velikost vrat, příslušenství. Haly si můžete nechat vyrobit na klíč. Potřebujete-li kancelářské či jiné prostory, pak je montovaná hala ideální řešení. Vybrat si můžete zateplené i nezateplené řešení.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.