13.7.2017

Klasickou zahradní chatku či domek na nářadí si umí představit každý. Co však dělat, když nechcete na zahradu klasický model, ale hledáte něco zajímavého?


Moderní zahradní domek

Přemýšlíte nad tím, jaká zahradní chatka či dřevěný domek by se hodil k vašemu modernímu domu s rovnou střechou? Těžko si pořídíte chatku se sedlovou střechou, s terasou a okny či bez nich. Jaký domek se vám bude hodit? V nabídce výrobců najdete celou řadu možností.


Malý domeček

Moderní zahradní domky ze dřeva mohou skvěle napodobit velkou dřevostavbu. Srubové domky na nářadí s pultovou střechou nenaruší nijak zvlášť vzhled vaší zahrady. Vybrat si můžete chatky či domky s dvojitými křídlovými dveřmi nebo jednoduchými, dle svého vkusu a uvážení.


Zahradní domek s přístřeškem

Oblíbenou variantou jsou moderní dřevěné zahradní domky s přístřeškem. Ten poslouží například pro uskladnění dřeva, zahradního nábytku nebo nářadí. Větší přístřešky se využívají jako pergola, můžete ji vybavit nábytkem. Díky zastínění z jedné či tří stran je možné dopřát si dostatek soukromí.


Vybavení


Moderní zahradní domky a chatky mohou mít podlahu, ale není to vždy pravidlem. Vybrat si můžete také různé vybavení v podobě polic. Větší zahradní domky a chatky slouží na přespání, na nářadí vám postačí pouze menší plechové domky. Ty jsou naprosto nenáročné na údržbu, není potřeba je pravidelně natírat. Pro lepší vzhled je možné vybrat si i modely opatřené omítkou. Vhodné je pořídit si také okap, střešní krytinu, ale i květináče, truhlíky a mnoho dalších doplňků.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.