2.8.2017

Chybí vám u domu sklep, garáž či kůlna? Můžete ji jednoduše nahradit zahradním domkem.


Nahraďte sklep zahradním domkem

Abychom udrželi v zahradu v uklizeném stavu, nemusíme budovat sklep, ale bez prostoru na uklizení nářadí, se taky neobejdeme. Problém nastává, když nemáme kam uskladnit lopaty a rýče, ale také sekačku na trávu. Řešením pak je nářaďový zahradní domek.


Zahradní domek na větší zahradu

Zejména větší zahrada se bez zahradního domku neobejde. U velkých domů nezřídka vidíte zděné domky, pergoly nebo dřevěné altány. S drobnými stavbami si zpříjemníte pobyt na zahradě, jiné vám poslouží k uskladnění nářadí či zahradního nábytku. Zajímavou alternativou jsou také úložné boxy z různých materiálů a v různých velikostech.


Domek či domeček


Životnost zahradního domku pak závisí na použitém materiálu a jeho kvalitě. Ideální je porovnávat jednotlivé typy ve složeném stavu. U spolehlivého dodavatele najdete široký sortiment těchto výrobků v různých velikostech.


Jak vybírat?


Velkou pozornost je potřeba věnovat zastřešení zahradního domku. Střecha musí být za všech okolností pevná, nesmí se prohýbat. Životnost chatky prodlouží také okapové žlaby, které mohou a nemusí být součástí balení. Veškeré doplňky by měly být z nerezového materiálu. Okna s horními závěsy jsou ideálním řešením. U každého většího zahradního domku je potřeba vybudovat betonový základ, který bude izolovaný od vlhkosti. Prodloužíme tak životnost tohoto zahradního domku. U plechových modelů betonové základy budovat nemusíte. Ty nepotřebují ani složitou údržbu nebo ochranný nátěr jako dřevěné modely. Plechový zahradní domek může mít posuvná vrata a velké plastové okno.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.