7.9.2017

„Vypadá to jako maringotka na stavbě,“ řeknete si možná, když si představíte obyčejnou plechovou garáž z dávných dob. Děláte ale obrovskou chybu. Vývoj pokračuje, a to co platilo v dávných letech, dnes neplatí. Jestliže kdysi byla plechová garáž ošklivou boudou, dnes už je všechno jinak.

Jednoduché, ale zároveň odolné

Ukazuje se, že plechové garáže levně nejsou problém. I při nízké ceně mohou vykazovat překvapivě vysokou kvalitu a design. Proto jsou tržním segmentem, který rozhodně nelze podceňovat, právě naopak. Zájem o ně v poslední době značně stoupá. Proč? Důvody jsou logické. Nabízejí velmi kvalitní řešení s minimálními náklady. Jsou jednoduché a přitom odolné.

Šikovný domeček pro auto

Lhostejno, zda se jedná o jednoduchou garáž pro jeden vůz nebo dvougaráž či garáž řadovou, mobilní garáže plechové na auto vypadají zároveň i designérsky dokonale. Nejde o žádnou ošklivou plechovou kostku. Existují totiž například i garáže se sedlovou střechou, které vypadají úplně stejně jako jakákoli jiná stavba. Zkrátka úhledné domeček pro auto. Velmi pěkně a efektivně se taková garáž dá zkombinovat i s přístřeškem na auto. Navíc se dá garáž různými způsoby upravit, její rozměry a doplňky jsou variabilní. Úkryt pro váš vůz se dá přizpůsobit stylu domu i uspořádání pozemku.

Máte na výběr osm odstínů

Zkrátka si můžete vybrat, zda bude montovaná garáž mít plochou, nebo sedlovou střechu. K rodinným domům se více hodí sedlová střecha, která evokuje dojem, že jde prostě a jednoduše o další domek. Samozřejmě si můžete vybrat i odstín venkovní omítky, kterých je až osm. Díky tomu zajistíte, že garáž bude naprosto dokonale ladit k vašemu rodinnému domu. Můžete si také zvolit, jaké budete chtít vrata, zda sekční, či výklopná, na elektropohon či manuálně otevíraná.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.