23.9.2017

Plechové garáže z minulosti u nás nemají příliš dobrou pověst. Většina lidí si při těchto slovech totiž vybavuje nějakou nevzhlednou plechovou a místy prorezlou krabici. Přitom něco podobného dnes už vůbec neodpovídá realitě. Nyní jsou k dostání skutečně krásné plechové garáže, a to myslíme naprosto vážně a bez nadsázky.

Sladíte garáž s domemPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Je to tak. Možná vás to trochu překvapí, ale plechové garáže mohou být i velmi pěkným esteticky působícím objektem, u kterého ani na první pohled nepoznáte, že jsou vyrobeny z „obyčejného“ plechu. Jsou totiž také omítnuté. Barva omítky garáže může být velice různorodá. Dá se krásně přizpůsobit barvě domu nebo jakéhokoli jiného objektu. Vy tak budete mít krásně ladící prostředí. Můžete být na svoji garáž skutečně pyšní. Vůbec totiž nevypadá jako obyčejná garáž, ale designérsky vychytaná součást vašeho bydlení.

Vynikající parametry

O plechové garáže levně proto v posledních letech stoupá zájem. Jde o dobré řešení, které navíc nestojí moc peněz. Zároveň i vykazují velice dlouhou životnost. Chlubí se i celou řadou dalších a velmi užitečných praktických vlastností. Jedná se třeba o výborné konstrukční a statické parametry, vysokou nosnost střechy. Montáž je také velice snadná a rychlá, je třeba ale pro ni připravit buď betonovou základovou desku, nebo minimálně obvodový základový pás.

Přizpůsobíte si vše vlastním potřebám

Poté dostanete garáž v rozloženém stavu, protože se v této podobě lépe přepravuje. Vlastní montáž ale není nijak složitá, obejdete se při ní bez těžké techniky. Zároveň je třeba říci, že plechová garáž není jenom jedním typizovaným plechovým kvádrem, který musí být vždycky stejný. V nabídce je totiž ke garáži celá řada dalších doplňků, jako jsou třeba okna, dveře, výbava uvnitř. Můžete si tak základní kvádr plechové garáže zcela přizpůsobit svým případným potřebám.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.