12.10.2017

Přijdete ke krásné garáži, která bělostně svítí. Vypadá opravdu skvěle. Obdivujete ji. Na první pohled vás vůbec nenapadne, že to není zděná betonová garáž. Jste skálopevně přesvědčeni, že je. Ať už je zděná, stavěná svépomocí, nebo hotová a dodaná jako jeden kus. Pak vás ale čeká překvapení. Tahle garáž je plechová.

Nikdy vás nenapadne, že jde o plechPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Opravdu je to tak. Plechové garáže mohou na první pohled působit jako krásný architektonický prvek. Klidně si takovou garáž spletete s garáží zděnou. Pokud vás na to někdo výslovně neupozorní a nepřinese o tom důkaz, ani vás nenapadne, že tahle garáž je z plechu. Z minulosti v nás často přetrvává mylný dojem, že plechová garáž je něco špatného, nedokonalého, provizorního, co příliš nestojí za pozornost. To je ovšem velká chyba, protože kvalita plechových garáží je dnes na vysoké úrovni.

Vyberte si barvu omítky

Především je třeba dodat, že garáže plechové bývají omítnuté. Právě tím snadno smažete rozdíl mezi betonovou a plechovou garáží. Na první pohled nic nepoznáte, budete přesvědčeni, že jde o jedno a totéž, teprve bližší pozorování prozradí, o co jde. Potom pochopíte i to, že si můžete vybrat barvu omítky garáže jakou budete chtít. Takže můžete mít garáž stejnou jako je váš rodinný dům, nebo naopak zcela odlišnou, pokud je vaším cílem kontrast.

Přidejte okno či dveře podle libosti

Dalším plusem plechové garáže levně jsou její ceny. Vyjde vás mnohem levněji, než kdybyste se rozhodli pro garáž betonovou, byť třeba tu z jednoho kusu. Navíc jde taková garáž smontovat velice rychle. Zároveň i můžete také plechovou garáž přizpůsobit i svým individuálním potřebám. Můžete přidat okno, vchodové dveře, osvětlení, elektroinstalace, prostě cokoli, co budete potřebovat. Nejde o sériový výrobek sekaný bez ladu a skladu, ale o produkt, který vyhoví vám.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.