29.11.2017

Při slově garáž si většina lidí představí jednoduchý kvádr, do kterého prostě uschováte svůj vůz. Skutečnost je ale taková, že garáž může být esteticky velmi zajímavým objektem, který vám rozhodně neudělá ostudu. Stačí jenom přemýšlet o tom, jaká garáž by se vám nejlépe hodila a podle toho vybírat.

Reprezentativní objektPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Samozřejmě nejjednodušší variantou jsou montované garáže. V minulosti si spousta lidí pod tímto pojmem představovala velice jednoduchou plechovou dá se říci boudu, která si posloužila svému účelu, ale bohužel nevypadala příliš reprezentativně. Takové situace už dávno neplatí. Dnes je i montovaná garáž dokonale vypadajícím objektem, na který můžete být pyšní. Rozhodně není za co se stydět, protože ji na první pohled nerozeznáte od garáže zděné.

Dokonale zapadne do stylu

Plechové garáže jsou dnes už na vysoké úrovni. K dispozici jsou různé typy. Pokud vám nestačí klasika s plochou střechou, nabízí se zde střecha sedlová. Tento zdánlivý detail je velice důležitý zejména pokud máte klasický rodinný dům se sedlovou střechou a chcete, aby ani garáž nevyčnívala z tohoto stylu. Sedlová střecha bude dokonale ladit s dalšími stavbami. Ovšem těmito dvěma variantami výběr ani zdaleka nekončí, k dispozici jsou i další možnosti.

Propojení se stáním i domkem

Hovoříme o plechové garáži s omítkou, která skutečně budí velmi zdařilou iluzi zděného objektu, ovšem co je podstatné: za mnohem nižší cenu. Proto stojí za úvahu, jestli se nakonec nerozhodnout pro dvojgaráž. Většina rodin totiž vlastní dvě auta, nebo s nimi výhledově počítá a zděné dvojgaráže jsou bohužel velmi drahé. Další možností je vykombinovat garáž s parkovacím stáním, které se dá využít případně i jako kryté posezení. Ovšem garáž se dá třeba propojit i se zahradním domkem.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.