27.2.2018

Když vám k parkování nevyhovuje přístřešek a chcete mít auto pod střechou tak, aby k němu nikdo nemohl, je řešením plechová garáž. Můžete pořídit i s omezeným rozpočtem.

Skvělá ochrana před zlodějiPlechová garáž Siebau 3

Jsou situace a setkáváte se s nimi dnes a denně, kdy pouhý přístřešek na auto stačit nebude. Ono totiž není ve hře jenom ochrana před nepřízní počasí, ale také před zloději, kteří jsou v současnosti mimořádně vynalézaví. Z nechráněného přístřešku vám auto bez potíží odvezou, kdykoli si vzpomenou. Garáž se pro ně stává mnohem náročnější překážkou, kterou není tak snadné překonat.

Plechy vykazují mimořádnou odolnost

Vhodnou alternativou je plechová garáž. Když vedle sebe postavíte klasickou zděnou garáž a garáž plechovou, samozřejmě se dá zjednodušeně říci, že zděná garáž má delší životnost, je tu takříkajíc navěky. Dnes už je ale tohle tvrzení pravdou pouze zčásti. V posledních letech totiž kvalita materiálů značně pokročila ve vývoji a pozinkované plechy jsou mimořádně odolné a vykazují extrémně dlouhou životnost.

S korozí si poradí zinkování

Technologie žárového zinkování, která se na plechy využívá, zajistí jejich maximální odolnosti proti korozi, která kdysi bývala hlavním problémem, proč plechové garáže nebyly příliš populární. Tento nedostatek ale byl již dávno odstraněn. V ostatních ohledech jsou navíc podmínky pro parkování v plechové garáži plně srovnatelné s parkováním ve zděných garážích.

Dokonale vyhovují normám

Když k tomu připočtete skutečnost, že finanční náklady na tuto garáž jsou minimální, můžete dospět k názoru, že tento typ garáže bude pro vás ideální volbou. Za málo peněz dostanete opravdu kvalitní volbu. Samozřejmě plechové garáže vyhovují i těm nejnáročnějším normám. Najdete zde odvětrávání s ohledem na protipožární předpisy a mnoho dalšího.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.