9 kroků k nové garáži

Naším přáním je, aby Vaše cesta k nové garáži byla co nejjednodušší. Připravili jsme pro Vás přehled 9 kroků, které Vás budou čekat, pokud se rozhodnete pro objednání plechové garáže Siebau.

1. krok: Požadavek

Prosím sdělte nám své představy o typu a rozměru garáže a dalšího možného příslušenství. Vybírat můžete z našeho katalogu.

2. krok: Cenová kalkulace

Vypracujeme pro Vás cenovou nabídku. Vypracování je vždy ZDARMA a nenutí Vás k žádnému závazku.
Cenová nabídka platí obecně 90 dnů a je zpracovaná v souladu s předloženými podklady.

3. krok: Konzultace

Osobní konzultace s Vámi je dalším podstatným krokem. Obsahem konzultace je zodpovědět všechny Vaše případné dotazy a prohlédnout si místo, kde bude plechová garáž smontována. Cílem konzultace je také poskytnout Vám veškeré potřebné informace k dodání plechové garáže.

4. krok: Podpisy

V této fázi procesu jsou Vám předány k podpisu smluvní podmínky, za kterých bude plechová garáž dodána (nejdůležitějšími částmi jsou specifikace garáže a podklady ke stavební připravenosti).

5. krok: Zařazení zakázky do výroby

Termín dodání plechové garáže nebo přístřešku na auto je zpravidla 4-5 týdnů. Přesný termín dodání se může měnit podle získání územního souhlasu viz bod 6.

6. krok: Územní souhlas

Podle velikosti zastavěné plochy se stavba povoluje takto:

  • do 25m² zastavěné plochy - povoluje se v režimu územního souhlasu
  • nad 25 m² - vyžaduje se rozhodnutí o umístění stavby a stavební povolení,

Detailní informace zde.

7. krok Stavební připravenost místa

Podle podkladů od nás je nutné, abyste si zákazník zajistil realizaci stavební připravenosti (základová deska, patky, pásy). Nabízíme Vám zajištění realizace prostřednictvím naší společnosti, která má bohaté stavební zkušenosti.

8. krok: Dodání a osazení garáže

Posledním ale velmi důležitým krokem je dodání a montáž garáže na připravené základy. Montáž si může zákazníka zajistit sám nebo po dohodě naší společností.

V případě dodání automatického pohonu nebo elektroinstalace je nutné objednat místního elektrikáře, který elektroinstalaci propojí s domovní přípojkou a vypíše revizi o zapojení.

Napojení na domovní elektrický přívod zajišťuje zákazník dle místních podmínek.

9. krok: Garáž je připravena

Garáž je určena k okamžitému používání ihned po montáži.

10. krok: Vaše spokojenost

Vaši spokojenost po stránce kvality, přístupu i ceny považujeme za primární výsledek našeho úsilí. Jestliže budete s námi spokojeni, budeme Vám vděčni, když naše služby doporučíte dále.

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.