Osazení garáže

Plechové garáže SIEBAU jsou samonosné stavební konstrukce. Založené na základové desce či obvodových základových pasech. Základy připravuje stavitel či stavební firma dle pokynů a předloženého projektu.

Stavební připravenost

Garáž je dodávána bez podlahy. Montáž se provádí na připravený základ (základová deska nebo pasy) pomocí hmoždin a šroubů. Po usazení garáže doporučujeme dokončit uvnitř garáže finální podlahu (např. cementový potěr). Důležité je dodržení rovinnosti základu. Detailní informace Vám rádi zašleme na vyžádání.

V rámci našich služeb jsme schopni zajistit stavební přípravu na osazení garáže NA KLÍČ.
Cena se stanovuje dle vzdálenosti. Pro jednogaráž (3 x 6m) cca 15 tis. Kč na klíč.základová betonová deska                        usazení stěny na betonový základ  (pohled zvenku)ukotvení stěny (pohled zevnitř)

 

Montáž garáže

Cena za montáž garáže není zahrnuta v ceně a řeší se individuální kalkulací. Průměrné náklady na montáž se pohybují v rozmezí 7-15 tis. Kč dle typu a rozměru garáže a hradí se mimo dodávku garáže není-li uvedeno jinak.

Montáž se provádí ručně bez použití těžké techniky. Průměrná váha standardní garáže (2,97 x 5,86 m) se pohybuje kolem cca. 600 kg.

Je nutné počítat s dostatečným manipulačním prostorem pro montáž a přepravní vozidlo.

 

Video z montáže plechové garáže SIEBAU

 

Montáž plechové garáže Siebau

Prohlédněte si videoprezentaci o montáži naší garáže SIEBAU.

 

Montáž se provádí bez použití těžké techniky

 

Přeprava garážových dílů na kamionu Montáž obvodových stěn garáží

přeprava garážových dílů na kamionu                       montáž obvodových stěn garáží


Další stavební úpravy

Na základě požadavků jsme schopni zajistit další stavební úpravy: rozměrové, konstrukční a další individuální požadavky. Tyto doplňkové činnosti zajišťujeme na základě individuálních požadavků klientů.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.