Pozor na kopie

Kopíruje se všechno. Prémiové plechové garáže tradičního německého výrobce Siebau nejsou výjimkou. Můžete proto narazit na početnou řádku prodejců, kteří nabízejí zdánlivě identické garáže o pár tisíc korun levněji. Za nižší cenou se však skrývá minimální kvalita a bezpečnost. Jak nenaletět vychytralým obchodníkům, rozeznat kopii od originálu a získat záruku, že si koupíte opravdu kvalitní a bezpečný výrobek? Vše se dočtete v tomto článku.

Dopřejte si originál, ten je pouze jeden = Siebau GmbH.

V čem se liší levné napodobeniny?

Napodobeniny německých plechových garáží Siebau pochází z různých zemí. Ty, které jsou dostupné i na našem trhu, především z Polska. Od německé výroby jsou napohled těžko rozeznání, tím však veškerá podobnost s originálními produkty končí.

Propastně rozdílná je kvalita použitých materiálů a celkového provedení, kdy se používá méně kvalitní ocel, opatřená jen standardním žárovým zinkováním, které i přes jistou odolnost nedosahuje úrovně unikátního zinkování Galvalume, jímž jsou ošetřeny plechové garáže Siebau.

 

 

Rovněž mohou být patrné nedostatky na fasádě, zpravidla nepokrývá 100% povrchu. Na některých místech, se tak omítka ani nenachází, což kazí estetický dojem z celé garáže. Problémem bývá i aplikace její příliš silné vrstvy, to má za následek, že se omítka začne brzy olupovat a odpadávat. A dodatečné opravy si pak vyžádají další finanční výdaje.

Levnější kopie garáží Siebau rovněž nedisponují potřebnými certifikacemi a statickými posudky, představují tedy bezpečnostní rizika v podobě zřícení, zničení zaparkovaného vozu, uskladněného materiálu...

Komplikace mohou také nastat při komunikaci s polskými a dalšími zahraničními prodejci, důvodem může být jak jazyková bariéra, tak neochota nebo nezkušenost a neznalost produktu ze strany prodávajícího.

Originální plechové garáže Siebau – garance kvality

Při výrobě se používá výhradně ušlechtilá ocel s žárovým zinkováním Galvalume, obsahujícím až 55% hliníku a další materiály prvotřídní kvality. Garáže Siebau jsou tak až 6x odolnější vůči korozi, než běžné garáže s obyčejným žárovým zinkováním.

Stříkaná omítka je rovnoměrně nanesena po celé ploše garáže, neloupe se ani po mnoha letech. A garáž díky tomu vypadá stále jako nová.

Všechny modely garáží disponují statickými zkouškami a potřebnými certifikacemi včetně prestižního TÜV. Spolu s více než 60 letou historií a 10 letou zárukou, se tak jedná o jasnou záruku kvality a naprosté bezpečnosti.

Všem zákazníkům poskytujeme profesionální servis, dokážeme poradit s výběrem vhodného typu garáže a zodpovědět jakékoliv otázky. Proto neváhejte vsadit na kvalitu a nevyhazujte své peníze oknem.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost navštivit největší ukázkové centrum v CŘ a porovnat jednotlivé garáže na jenom místě.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.